Kérjük, segítse a Rádió Orient szolgáltatásának fejlesztését! Kérdőívünk kitöltése 1 percet vesz igénybe.
Mehet
Köszönöm, nem
-
2019
+
jan.
feb.
márc.
ápr.
máj.
jún.
júl.
aug.
szept.
okt.
nov.
dec.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
08:00
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Téma: Átadták az Akócsi Ágnes Díjakat
Megszólal: Kovácsné Bárány Ildikó, az Emberi Erőforrások Minisztériumának Népesedés- és gyermekügyi főosztályvezetője és Végvári Katalin, a Magyar Bölcsődék Egyesületének elnöke
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
08:30
Budapest Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
Téma: Mobilapplikáció vezet végig A Pál utca fiúk híres helyszínein
Megszólal: Bácskai János polgármester, Sára Botond, Józsefváros polgármestere, Márkus Zsolt László, az MTA SZTAKI eLearning osztályvezetője és Gönczi Ambrus, a Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény vezetője
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
09:00
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Téma: Egyéves rendezvénysorozat indul az erzsébetvárosiak jobb egészségéért
Megszólal: Vattamány Zsolt polgármester, Mikulás Franciska igazgató, Bischitz Johanna Integrált Humán Szolgáltató Központ és Kanyik Csaba fejlesztési irodavezető, Humán Szolgáltató Központ
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
09:30
Budapest Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
A magyar költészet napja Ferencvárosban
Krucsainé Herter Anikó, az Emmi kulturális kapcsolatokért és fejlesztésekért felelős helyettes államtitkára, Demeter Szilárd, a Petőfi Irodalmi Múzeum főigazgatója, Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház vezérigazgatója, Bácskai János, Ferencváros polgármestere és Bakos Kiss-Gábor, a Nemzeti Színház művésze
10:00
Budapest Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
Téma: Föld Napja; Idősügyi Programok; Aktuális felújítások és új játszóterek
Vendégek: Bácskai János polgármester, Teszár Hedvig környezetvédelmi munkatárs, Ladányi Erika idősügyi referens és Szili Adrián a Városüzemeltetési és Felújítási Iroda irodavezetője
A műsort vezeti: Adorján András
11:00
The Show Must Go On
A jegyzők közszolgálati jogállása az idő sodrában
Rendhagyó szakmai disputa Tóth Jánossal, a JOSZ elnökével
A műsor mentora és moderátora: dr. Dudás Ferenc, a közigazgatás szakértője
12:00
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Téma: Katasztrófafelszámolási gyakorlatot tartottak Biatorbágyon
Megszólal: Fülep Zoltán tűzoltó ezredes, a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tűzoltósági főosztályának vezetője és Branyiczky Márk tűzoltó ezredes, Pest megyei igazgató
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
12:30
Közigazgatás Extra
Téma: Párbeszédet indít a kormány a gazdákkal az agrárium helyzetéről
Megszólal: Nagy István agrárminiszter és Nyitrai Zsolt, kiemelt társadalmi ügyekért felelős miniszterelnöki megbízott
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
13:00
Kárpátaljai Hírmondó
Téma: Művészeti oktatást is kapnak a kárpátaljai gyerekek
Vendég: Farkas Sándor a Kárpátaljai Szövetség Felügyelőbizottságának tagja, zongoraművész
A műsort vezeti: Adorján András
14:00
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Téma: Átadták a Kőbányai Helytörténeti Gyűjtemény új épületét
Megszólal: D. Kovács Róbert Antal polgármester
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
14:30
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Téma: Megelevenedik Kőbánya története
Megszólal: Népessy Noémi muzeológus, az Óbudai Múzeum igazgatója és Verbai Lajos, a Kőbányai Helytörténeti Gyűjtemény vezetője
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Kecskés Noémi
15:00
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
Téma: A Gazdagréti Védőnői Központban végbement fejlesztések
Vendég: Molnár László alpolgármester
A műsort vezeti: Adorján András
15:30
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Pestszentimre Önkormányzata
Téma: Ütemszerűen halad a Lőrinci Sportcsarnok megújítása
Megszólal: Ughy Attila polgármester és Kiss János Csaba, a kivitelező Bástya Millennium Zrt. műszaki igazgatója
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Cságoly-Barnai Eszter
16:00
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Téma: A Közép-Európa Táncszínház 30 esztendejének ünnepségsorozata
Vendég: Szögi Csaba igazgató, Bethlen Téri Színház
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
17:00
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
Téma: Okos tantermek a kerületben
Vendég: Deák Rita oktatási szakértő
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
18:00
Kárpátaljai Hírmondó
Téma: Társadalmi felelősségvállalás - Az emberi élet védelme
Vendég: Lehel Zoltán innovációs főmérnök, szóvivő, Duna Aszfalt Út - és Mélyépítő Kft.
A műsort vezeti: Adorján András
19:00
Közigazgatás Extra
Téma: Jubileumokat ünnepel a Béres család
Vendég: Béres József elnök, Béres Gyógyszergyár Zrt.
A műsort vezeti: Adorján András
20:00
Legjobbak
Legjobbak - Zenei kívánságműsor
A rádióadásba meghívott vendégeink és hallgatóink zenei kívánságai
Szerkesztő-műsorvezető: Kecskés Noémi