Kérjük, segítse a Rádió Orient szolgáltatásának fejlesztését! Kérdőívünk kitöltése 1 percet vesz igénybe.
Mehet
Köszönöm, nem
-
2018
+
jan.
feb.
márc.
ápr.
máj.
jún.
júl.
aug.
szept.
okt.
nov.
dec.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
08:00
Kimondott szavak
Kimondott szavak, a Rádió Orient heti hírösszefoglalója
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
08:30
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Pestszentimre Önkormányzata
Téma: A lakókkal összefogva virágosítja a kerületet az önkormányzat
Megszólal: Ughy Attila polgármester
Szerkesztő-riporter: Dobos Ágnes, műsorvezető: Horogszegi Erika
09:00
Közigazgatás Extra
Téma: A 2019. évi költségvetési tervezet értékelése
Vendég: Kovács Árpád elnök, Költségvetési Tanács
A műsort vezeti: Adorján András
10:00
Emberi Méltóság Tanácsa
Téma: Katonahősök emlékezete
Vendég: Németh Szilárd államtitkár, Honvédelmi Minisztérium
A műsort vezeti: dr. Lomnici Zoltán
11:00
Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság
Téma: GDPR - új adatvédelmi rendelet
Vendég: Péterfalvi Attila elnök
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
12:00
The Show Must Go On
Challenging Coaching? Miért ne?
Rendhagyó szakmai disputa Mákos Nándorral, a kérdés szakértőjével
A műsor mentora és moderátora: dr. Dudás Ferenc, a közigazgatás szakértője
13:00
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Téma: Erzsébetváros Jövőjéért díj díjazottja
Vendég: Spiesz Ádám igazgató, Baross Gábor Általános Iskola
A műsort vezeti: Adorján András
13:30
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Téma: Erzsébetváros Jövőjéért díj díjazottja
Vendég: Tóth Zsuzsanna óvodapedagógus
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
14:00
Budapest Főváros X. Kerület Kőbánya Önkormányzata
Téma: Kiváló tanulók díjazása; KDSE Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia díjkiosztó rendezvénye; Roma Hagyományőrző Gyermeknap
Vendég: Radványi Gábor alpolgármester
A műsort vezeti: Horogszegi Erika
14:30
Közigazgatás Extra
Téma: Múzeumok Éjszakája
Megszólal: Fekete Péter kultúráért felelős államtitkár, EMMI és Ugron Zsolna kulturális stratégiáért felelős igazgató, Magyar Turisztikai Ügynökség
Szerkesztő-műsorvezető: Kecskés Noémi
15:00
Köz-Vélemény
Téma: Család és Karrier PONT nyílt Várpalotán
Vendég: Király Nóra elnök, Fiatal Családosok Klubja, Újbuda alpolgármestere
A műsort vezeti: Adorján András
15:30
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
Téma: Díjazták a legjobb újbudai robotprogramozókat
Vendég: Janurik Lajos ügyvezető igazgató, Újbuda SMART 11 Üzemeltető és Fejlesztő Nonprofit Kft.
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
16:00
Pest Megyei Kormányhivatal
Téma: Nyári diákmunkák
Vendég: dr. Kublik Henrietta főosztályvezető, Foglalkoztatási Főosztály
A műsort vezeti: Adorján András
17:00
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Pestszentimre Önkormányzata
Téma: Urbitális Majális
Vendégek: Ughy Attila polgármester és Heilauf Zsuzsanna igazgató, Tomory Lajos Pedagógiai és Helytörténeti Gyűjtemény
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
18:00
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Téma: Az érettségi lebonyolításáról; A jelzőrendszeri adatszolgáltatásról és a munkacsoport felállításáról
Vendégek: Kuti Bernadett főosztályvezető és Gulyás Renáta főosztályvezető-helyettes, Hatósági Főosztály
A műsort vezeti: Horogszegi Erika
19:00
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Téma: Az e-ügyintézés tapasztalatai a megyében
Vendég: Molnárné Nagy Csilla főosztályvezető, Jogi, Humánpolitikai és Koordinációs Főosztály
A műsort vezeti: Kecskés Noémi
19:30
Budapest Főváros Kormányhivatala
Budapest Főváros Kormányhivatala rádiós híradója
Szerkesztő-műsorvezető: Kecskés Noémi
20:00
Legjobbak
Legjobbak - Zenei kívánságműsor
A rádióadásba meghívott vendégeink és hallgatóink zenei kívánságai
Szerkesztő-műsorvezető: Kecskés Noémi